Location : Home > L > LLS1V183MELB
LLS1V183MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1V183MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1V183MELB 649875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LLS1V183MELB CAP ALUM 18000UF 20 35V SNAP 494100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS1V183MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 18000uF 85c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com