Location : Home > L > LLS1J682MELA
LLS1J682MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1J682MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1J682MELA ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS1J682MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 6800uF 85c 25x50x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1J682MELA CAP ALUM 6800UF 20 63V SNAP 1001500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLS1J682MELA standard package with RoHS 46550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS1J682MELA CAP ALUM 6800UF 20 63V SNAP 896300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited