Location : Home > L > LLS1J472MELA
LLS1J472MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1J472MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1J472MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 4700uF 85c 25x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1J472MELA CAP ALUM 4700UF 20 63V SNAP 1008800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.