Location : Home > L > LLS1J222MELA
LLS1J222MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1J222MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1J222MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 2200uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1J222MELA ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS1J222MELA standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS1J222MELA CAP ALUM 2200UF 20 63V SNAP 1531400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com