Location : Home > L > LLS1H332MELA
LLS1H332MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1H332MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1H332MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 3300uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1H332MELA 2013+ 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LLS1H332MELA DIP-2 59767 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
LLS1H332MELA CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP 1442600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com