Location : Home > L > LLS1C273MELA
LLS1C273MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1C273MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1C273MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 27000uF 85c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1C273MELA CAP ALUM 27000UF 20 16V SNAP 1449800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LLS1C273MELA CAP ALUM 27000UF 20 16V SNAP 88690 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LLS1C273MELA standard package with RoHS 46950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LLS1C273MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 27000uF 85c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd