Location : Home > L > LLL317R71C224MA01L
LLL317R71C224MA01L
Share on FacebookShare on Facebook
LLL317R71C224MA01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLL317R71C224MA01L SMD 196800 MURATA 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LLL317R71C224MA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0612 0.22uF 16volts X7R 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLL317R71C224MA01L CAP CER 0.22UF 16V 20 X7R 0612 1357100 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com