Location : Home > L > LLL315R71A474MA11L
LLL315R71A474MA11L
Share on FacebookShare on Facebook
LLL315R71A474MA11L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLL315R71A474MA11L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0612 0.47uF 10volts X7R 2 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LLL315R71A474MA11L CAP CER 0.47UF 10V 20 X7R 0612 1447100 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLL315R71A474MA11L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0612 0.47uF 10volts X7R 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com