Location : Home > L > LLL219C70G225MA01L
LLL219C70G225MA01L
Share on FacebookShare on Facebook
LLL219C70G225MA01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLL219C70G225MA01L CAP CER 2.2UF 4V 20 X7S 0508 913900 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLL219C70G225MA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0508 2.2uF 4volts Y5V 20 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com