Location : Home > L > LLL185R71C473MA11L
LLL185R71C473MA11L
Share on FacebookShare on Facebook
LLL185R71C473MA11L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLL185R71C473MA11L CAP CER 0.047UF 16V 20 X7R 0306 1226800 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLL185R71C473MA11L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0306 0.047uF 16volts X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com