Location : Home > L > LLG2Z681MELA25
LLG2Z681MELA25
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2Z681MELA25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2Z681MELA25 CAP ALUM 680UF 20 180V SNAP 1423200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LLG2Z681MELA25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 680uF 85c 25x25x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03143 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 3/4" FR SPLITWRAP BRDD SLVNG
C1WH72 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT 1" PVC WHITE 36"