Location : Home > L > LLG2Z122MELZ45
LLG2Z122MELZ45
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2Z122MELZ45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2Z122MELZ45 CAP ALUM 1200UF 20 180V SNAP 799200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLG2Z122MELZ45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 85c 22x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLG2Z122MELZ45 RoHS Compliant 39594 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLG2Z122MELZ45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 85c 22x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com