Location : Home > L > LLG2D681MELA30
LLG2D681MELA30
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2D681MELA30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2D681MELA30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 680uF 85c 25x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLG2D681MELA30 standard package with RoHS 47110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LLG2D681MELA30 CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 1448100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LLG2D681MELA30 CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 812800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LLG2D681MELA30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 680uF 85c 25x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd