Location : Home > L > LLG2D122MELC25
LLG2D122MELC25
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2D122MELC25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2D122MELC25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF 85c 35x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLG2D122MELC25 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 699700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLG2D122MELC25 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 1342900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com