Location : Home > L > LLG2C122MELA35
LLG2C122MELA35
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2C122MELA35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2C122MELA35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1200uF 85c 25x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLG2C122MELA35 CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP 809700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLG2C122MELA35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1200uF 85c 25x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLG2C122MELA35 RoHS Compliant 39304 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor