Location : Home > L > LKX2E271MESZ35
LKX2E271MESZ35
Share on FacebookShare on Facebook
LKX2E271MESZ35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKX2E271MESZ35 CAP ALUM 270UF 20 250V SNAP 1424800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LKX2E271MESZ35 CAP ALUM 270UF 20 250V SNAP 88050 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LKX2E271MESZ35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 270uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKX2E271MESZ35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 270uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKX2E271MESZ35 CAP ALUM 270UF 20 250V SNAP 702600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.