Location : Home > L > LKS1V472MESY
LKS1V472MESY
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V472MESY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V472MESY CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 1224900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LKS1V472MESY CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 89010 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LKS1V472MESY DIP-2 69830 nichicon 17+ EKT Electronics Co., Ltd
LKS1V472MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 4700uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKS1V472MESY CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 502700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LKS1V472MESY ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk