Location : Home > L > LKS1V472MESB
LKS1V472MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V472MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V472MESB CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 690300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1V472MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 4700uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKS1V472MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 4700uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com