Location : Home > L > LKS1V103MESC
LKS1V103MESC
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V103MESC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V103MESC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LKS1V103MESC CAP ALUM 10000UF 20 35V SNAP 1235700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKS1V103MESC CAP ALUM 10000UF 20 35V SNAP 97290 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LKS1V103MESC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 10000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd