Location : Home > L > LKS1V103MESB
LKS1V103MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V103MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V103MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 10000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1V103MESB CAP ALUM 10000UF 20 35V SNAP 1004500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LKS1V103MESB CAP ALUM 10000UF 20 35V SNAP 899300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1V103MESB CAP ALUM 10000UF 35V 20 SNAP 8420 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd