Location : Home > L > LKS1K222MESZ
LKS1K222MESZ
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1K222MESZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1K222MESZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 2200uF Sm Snap In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1K222MESZ CAP ALUM 2200UF 20 80V SNAP 1239700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKS1K222MESZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1K222MESZ CAP ALUM 2200UF 20 80V SNAP 89130 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com