Location : Home > L > LKS1J822MESB
LKS1J822MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1J822MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1J822MESB CAP ALUM 8200UF 20 63V SNAP 1237400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKS1J822MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 8200uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKS1J822MESB CAP ALUM 8200UF 20 63V SNAP 99110 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LKS1J822MESB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LKS1J822MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 8200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com