Location : Home > L > LKS1J332MESZ
LKS1J332MESZ
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1J332MESZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1J332MESZ CAP ALUM 3300UF 20 63V SNAP 702600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1J332MESZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 3300uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKS1J332MESZ electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LKS1J332MESZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 3300uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com