Location : Home > L > LKS1E822MESY
LKS1E822MESY
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1E822MESY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1E822MESY CAP ALUM 8200UF 20 25V SNAP 1307100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LKS1E822MESY CAP ALUM 8200UF 20 25V SNAP 87530 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LKS1E822MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 8200uF 85c 20x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKS1E822MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 8200uF 85c 20x40x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKS1E822MESY CAP ALUM 8200UF 20 25V SNAP 584900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LKS1E822MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 8200uF 85c 20x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com