Location : Home > L > LKS1E332MESZ
LKS1E332MESZ
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1E332MESZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1E332MESZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LKS1E332MESZ DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LKS1E332MESZ CAP ALUM 3300UF 20 25V SNAP 892400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LKS1E332MESZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1E332MESZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 3300uF 85c 22x20x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKS1E332MESZ CAP ALUM 3300UF 20 25V SNAP 997600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.