Location : Home > L > LKG1V822MESCBK
LKG1V822MESCBK
Share on FacebookShare on Facebook
LKG1V822MESCBK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKG1V822MESCBK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 8200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKG1V822MESCBK CAP ALUM 8200UF 20 35V SNAP 1009100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LKG1V822MESCBK CAP ALUM 8200UF 20 35V SNAP 903900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKG1V822MESCBK CAP ALUM 8200UF 20 35V SNAP 1528100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com