Location : Home > L > LKG1K152MESABK
LKG1K152MESABK
Share on FacebookShare on Facebook
LKG1K152MESABK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKG1K152MESABK CAP ALUM 1500UF 20 80V SNAP 1237200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKG1K152MESABK RoHS Compliant 39454 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LKG1K152MESABK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 1500uF Snap In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com