Location : Home > L > LKG1J332MESABK
LKG1J332MESABK
Share on FacebookShare on Facebook
LKG1J332MESABK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKG1J332MESABK CAP ALUM 3300UF 20 63V SNAP 1256300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKG1J332MESABK 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKG1J332MESABK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 3300uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com