Location : Home > L > LHL10NB6R8M
LHL10NB6R8M
Share on FacebookShare on Facebook
LHL10NB6R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LHL10NB6R8M ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LHL10NB6R8M ROSH 16498 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
LHL10NB6R8M INDUCTOR 6.8UH 3.4A RADIAL 47510 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LHL10NB6R8M INDUCTOR 6.8UH 3.4A RADIAL 47510 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LHL10NB6R8M INDUCTOR 6.8UH 3.4A RADIAL 57529 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LHL10NB6R8M INDUCTOR 6.8UH 3.4A RADIAL 47510 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
624M Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE