Location : Home > L > LHL08NB2R7M
LHL08NB2R7M
Share on FacebookShare on Facebook
LHL08NB2R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LHL08NB2R7M INDUCTOR 2.7UH 3.5A RADIAL 57009 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LHL08NB2R7M INDUCTOR 2.7UH 3.5A RADIAL 46470 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
95780-1-5171 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves FILTER FOR BLOWER 180 MM