Location : Home > L > LGY2Z821MELA
LGY2Z821MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2Z821MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2Z821MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2Z821MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 820uF 105c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2Z821MELA DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LGY2Z821MELA CAP ALUM 820UF 20 180V SNAP 781500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGY2Z821MELA 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2Z821MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 820uF 105c 25x45x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGY2Z821MELA CAP ALUM 820UF 20 180V SNAP 886700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C2DG6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT PVC DGY 2" 6'