Location : Home > L > LGY2W560MELA
LGY2W560MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2W560MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2W560MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2W560MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 56uF 105c 25x25x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2W560MELA CAP ALUM 56UF 20 450V SNAP 1346200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2W560MELA CAP ALUM 56UF 20 450V SNAP 88930 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2W560MELA standard package with RoHS 46910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2W560MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 56uF 105c 25x25x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd