Location : Home > L > LGY2V561MELC
LGY2V561MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V561MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V561MELC CAP ALUM 560UF 350V 20 SNAP 610456 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGY2V561MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2V561MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 560uF 105c 35x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2V561MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk