Location : Home > L > LGY2V471MELC
LGY2V471MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V471MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V471MELC CAP ALUM 470UF 20 350V SNAP 605300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2V471MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2V471MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 470uF 105c 35x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com