Location : Home > L > LGY2V271MELA
LGY2V271MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V271MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V271MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 270uF 105c 25x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2V271MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2V271MELA electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LGY2V271MELA CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 995500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2V271MELA CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 890300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2V271MELA CAP ALUM 270UF 350V 20 SNAP 6788 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd