Location : Home > L > LGY2V181MELA
LGY2V181MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V181MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V181MELA CAP ALUM 180UF 20 350V SNAP 695400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2V181MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940234 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE .750-.990" 14"