Location : Home > L > LGY2V151MELA
LGY2V151MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V151MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V151MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 150uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2V151MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2V151MELA CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 1406300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2V151MELA CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 87410 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2V151MELA standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2V151MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 150uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd