Location : Home > L > LGY2V101MELA
LGY2V101MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2V101MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2V101MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 100uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2V101MELA CAP ALUM 100UF 20 350V SNAP 1346400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2V101MELA CAP ALUM 100UF 20 350V SNAP 87310 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2V101MELA standard package with RoHS 47030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2V101MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 100uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd