Location : Home > L > LGY2F221MELZ
LGY2F221MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F221MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F221MELZ CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 702400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGY2F221MELZ standard package with RoHS 46250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGY2F221MELZ CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 597200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGY2F221MELZ 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2F221MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 220uF 105c 22x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2F221MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk