Location : Home > L > LGY2F221MELA
LGY2F221MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F221MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F221MELA CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 695600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2F221MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2F221MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 220uF 105c 25x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com