Location : Home > L > LGY2F181MELA
LGY2F181MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F181MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F181MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2F181MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 180uF 105c 25x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2F181MELA CAP ALUM 180UF 20 315V SNAP 1406500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2F181MELA CAP ALUM 180UF 20 315V SNAP 87850 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2F181MELA standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2F181MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 180uF 105c 25x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd