Location : Home > L > LGY2E221MELA
LGY2E221MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2E221MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2E221MELA CAP ALUM 220UF 20 250V SNAP 1534900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2E221MELA CAP ALUM 220UF 20 250V SNAP 88210 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2E221MELA standard package with RoHS 47100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2E221MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 220uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2E221MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2E221MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 220uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com