Location : Home > L > LGY2D821MELA
LGY2D821MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2D821MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2D821MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2D821MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 820uF 105c 25x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2D821MELA electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LGY2D821MELA CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 899100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2D821MELA CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 793900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2D821MELA CAP ALUM 820UF 200V 20 SNAP 6083 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd