Location : Home > L > LGY2D681MELB
LGY2D681MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2D681MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2D681MELB CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 695100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2D681MELB CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 589900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2D681MELB CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 1214100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGY2D681MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2D681MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 680uF 105c 30x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com