Location : Home > L > LGY2D391MELB
LGY2D391MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2D391MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2D391MELB CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 599200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2D391MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 390uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2D391MELB RoHS Compliant 37824 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGY2D391MELB electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LGY2D391MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk