Location : Home > L > LGY2C681MELB
LGY2C681MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2C681MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2C681MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2C681MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 680uF 105c 30x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2C681MELB CAP ALUM 680UF 20 160V SNAP 1348500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGY2C681MELB 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.