Location : Home > L > LGY2C122MELA
LGY2C122MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2C122MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2C122MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1200uF 105c 25x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2C122MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2C122MELA CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP 792000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2C122MELA CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP 686800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2C122MELA CAP ALUM 1200UF 160V 20 SNAP 9792 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd