Location : Home > L > LGY2A272MELB45
LGY2A272MELB45
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2A272MELB45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2A272MELB45 CAP ALUM 2700UF 20 100V SNAP 807500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGY2A272MELB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 2700uF 0.2 30x45 1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2A272MELB45 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGY2A272MELB45 standard package with RoHS 46650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2A272MELB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 2700uF 0.2 30x45 1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com