Location : Home > L > LGY1V183MELC40
LGY1V183MELC40
Share on FacebookShare on Facebook
LGY1V183MELC40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY1V183MELC40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 18000uF 105c 35x40x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY1V183MELC40 CAP ALUM 18000UF 20 35V SNAP 895600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY1V183MELC40 standard package with RoHS 46700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGY1V183MELC40 CAP ALUM 18000UF 20 35V SNAP 790400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
33602121000106 Cable Assemblies D-Shaped, Centronics Cables HAR-MIK 68P MA DOUBLE END CALBE
110990051 Boxes, Enclosures, Racks Boxes CASE PLASTIC CLEAR
382040 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM UNPAINTED 6.69"LX5.12"W