Location : Home > L > LGY1C153MELZ40
LGY1C153MELZ40
Share on FacebookShare on Facebook
LGY1C153MELZ40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY1C153MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 15000uF 105c 22x40x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY1C153MELZ40 CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 1551900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGY1C153MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 15000uF 105c 22x40x 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd